BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 14577466
nr 1457 7466
Lampetter
Ett par, Gustaviansk stil, mässing. Höjd: 27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:25:23
Mässing
Den Gustavianska stilen
Lampetter
Kondition: slitage, skador
nr 1457 7466
Lampetter
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
måndag 28 mars 2022 |
Mässing
Den Gustavianska stilen
Den Gustavianska stilen